studio spezi logo

+420 776 112 429

VÝUKA NĚMČINY BRNO

INDIVIDUÁL DUO/TRIO ONLINE UČEBNA INTENZIVKA

Mgr. Magda Běhavá

Proč individuál?

Výuka němčiny v brně

Individuální výuka je to nejlepší, co můžete v jazykových službách dostat. Je totiž vysoce personalizovaná.

Znamená to, že máte lektora celou dobu jen pro sebe, ten se věnuje jen vám a vašim chybám, a vy máte dostatek prostoru pro vlastní vyjadřování. Taková výuka je velmi flexibilní, jak časově, tak obsahově.

Pokud je lektor schopný a zkušený, neplýtvá vaším časem, ale navede vás tak, abyste mluvili převážně vy. Tím je váš drahocenný čas využit maximálně efektivně. Nemusíte brát ohledy na ostatní účastníky kurzu, čekat až odpovědí všichni ostatní a přizpůsobovat se jejich tempu. Vy mluvíte, vy určujete tempo, vy vybíráte témata a mluvíte o tom, co vás zajímá.

Personalizovaná výuka plně odpovídá vašim potřebám a představám, procvičujete to, co je potřeba ještě upevnit a vybíráte témata, která vás zajímají. Lektor má přehled o vašich typických chybách, zná kontinuitu vašeho učení a ví, jaký učební typ jste. Někdo se nejlépe učí slovíčka poslechem, někdo je musí vidět napsaná. Toto všechno vede k vysoké efektivitě a rychlému pokroku. To, co se naučíte ve skupinovém kurzu za půl roku, se individuálně můžete naučit za měsíc.

A to se přece vyplatí!

Přihlášení