studio spezi logo

+420 776 112 429

VÝUKA NĚMČINY BRNO

INDIVIDUÁL DUO/TRIO ONLINE UČEBNA INTENZIVKA

Mgr. Magda Běhavá

Výuka DUO/TRIO

Výuka němčiny v brně

Výuka DUO/TRIO

Výuka ve dvou nebo ve třech je velmi efektivní z pohledu cena/výkon. V takto malém počtu je ještě poměrně dost personifikovaná, přitom náklady na osobu jsou výrazně nižší než u výuky individuální. Malý počet účastníků je ideální na párové nebo skupinové aktivity, které ve výuce one-to-one nejsou možné. To vyváží nižší efektivitu vlastního prostoru na mluvení a pokrok zpomalí jen lehce. Zato osvěží výuku novou energií a sociálním učením.

Díky dalším účastníkům se můžete cítit i komfortněji, neboť i ti dělají chyby a nemluví perfektně. Z jejich chyb se můžete učit, můžete své schopnosti porovnávat, poslouchat mluvený projev ostatních a naučit se reagovat v různých situacích, které jsou autentické. A hlavně je zde prostor pro HRY. V takto malých skupinkách se dá využívat spousta jazykových her, kde máte autentického partnera, nejenom autoritu lektora.

Pokud tedy máte přítele, který je na podobné úrovni, kolegy, kteří také potřebují komunikovat se zahraničními partnery, spolužáky, kteří se také chtějí připravit na zkoušky, domluvte se s nimi a přihlaste se společně. Důležité je být na podobné jazykové úrovni a mít společný cíl. Vyžaduje to sice větší časovou flexibilitu a shodu na náplni výuky, ale to vynahradí nižší náklady.

Přihlášení